Nasza koncepcja

Misją JewelCandle jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, dzięki którym Ty i Twoi bliscy, przeżyjecie niezapomniane chwile. Oto, jak to działa:


1

Zapal świecę JewelCandle, zrelaksuj się i poczuj wspaniały zapach roznoszący się po Twoim domu.


2

Poczekaj kilka godzin, a odkryjesz piękną biżuterię niespodziankę.


3

Wartość Twojej biżuterii możesz sprawdzić tutaj.


Zaprojektowane w Berlinie

Wszystkie produkty JewelCandle zostały zaprojektowane w naszej siedzibie w Berlinie. Razem z zespołem projektantów mamy jeden cel: tworzyć produkty, które sprawiają radość Tobie i Twoim bliskim. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj nasz zespół!


Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Świeca JewelCandle powinna wywoływać uśmiech na Twojej twarzy. Oczywiście jest to możliwe tylko wtedy, gdy jest dokładnie taka, jaką sobie wymarzyłaś. Dlatego przywiązujemy wagę do najwyższej jakości i produkujemy świece zapachowe wyłącznie w UE.


Nasza biżuteria

Nasi specjaliści z wielką starannością wybierają każdy model biżuterii. Nieustannie poszukujemy nowych trendów i wzorów. Tylko w ten sposób możemy zaoferować Ci wyjątkowy wybór produktów. A Ty, znalazłaś już swoją ulubioną biżuterię?Masz jakieś pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i sposobie ich wytwarzania? Odwiedź stronę FAQ lub skontaktuj się z działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy.

W JewelCandle, naszą misją jest dodawanie do codziennego życia odrobiny magii. Masz pomysł, jak możemy być jeszcze lepsi? Daj nam znać!


Wyśij feedbackDostawa w 5-6 dni

Bezpieczna płatność

Bezpłatna dostawa
dla zamówień powyżej 299 zł.